Antalya İHH Yetim birimi tarafından Yetim yavrularımıza yazdırılan ‘’ İHH HAYATIMIZIN NERESİNDE’’ konulu mektup yarışmasının 30/12/2017 tarihinde yapılan ödül töreni çok coşkulu geçti. Saat 10:00 da Dernek merkezimizinde içinde bulunduğu Yeryüzü VAKFINDA açık büfe kahvaltı  ile başlayan günümüz sağnak yağışa rağmen yoğun katılım sağlandı.

kolaj 1

BAĞIŞ YAP

Program akışı içerisinde Antalya İHH başkanımız Mehmet YILDIRIM’ın ‘’Vakıf ve Hayır Hizmetlerinin Önemi’’ konulu konferansına katılan ailelerimiz hizmetlerin nasıl gerçekleştirildiği ve kendilerininde bu hizmetlerde nasıl faydalı olabileceklerinin notlarını aldılar.

WhatsApp Image 2018-01-05 at 10.22.10

Konferans akabinde yetim yavrularımız uzun süredir hazırlandıkları tiyatro oyununu ailelerine başarılı bir şekilde oynadılar. Aileleri karşısında Heycanlarını yenerek güzel bir oyun ortaya  çıkardılar. Bu güzel oyunu izleyen ailelerimiz ve bayan komisyonumuz çocuklarımızın bu başarısıyla gurur duydular.

kolaj 2

Tiyatro gösterisinden sonra dereceye giren 3 yavrumuza hediyeleri takdim edildi. Programa katılan bütün yavrularımıza oyuncak dağıtımından sonra  programımız sona erdi.

                Programı tertip eden Antalya İHH Bayan Yetim komisyonu ve programa katılım sağlayan Antalya İHH Bayan komisyonuna  teşekkür ederiz.

 

 

Facebook'da Paylaş